تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
قیمت ماسک یکبار مصرف
آپدیت نود 32
مربی سگ
خرید گیفت کارت
لایسنس نود 32
خرید لپ تاپ استوک
Window repair
گیربکس خورشیدی
Window repair
نود 32
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
آموزش طراحی سایت با وردپرس
کارشناس سئو
مبلمان اداری
تعمیر کولر گازی
مبلمان اداری
طراحی لوگو
دختری پسری عاشق کنیم
دانلود فیلم تگزاس ۲
پشم سنگ
آموزش زبان انگلیسی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
کولرگازی
گاوصندوق
دوره آموزش سئو
تجهیز صنعت
شما بهترین قطعه از مشاوره بازاریابی چیست؟

Amir Shams's Blog

شما بهترین قطعه از مشاوره بازاریابی چیست؟

بازاریابان با تجربه در حرفه خود نگاه و تعجب می کنم چه می توانست اتفاق افتاد اگر سپس دانستند چه آنها را انجام داد. وجود دارد هیچ چیز قوی تر از چند کلمه از یک متخصص هنگامی که شما شروع. برای کمک به شما شروع به کار با بازاریابی کسب و کار، نگاهی به برخی از بهترین مشاوره بازاریابی را همه می دونم زمانی که آنها تازه شروع کرده.


شما احتمالا در حال حاضر آمار است که عموم مردم در حال حاضر 25% millennials را شنیده ام. همه جا را نگاه و مردم نیاز به هدف millennials espousing است. این شرکت های بسیاری از تکاپوی هدف جوان را ترک کرده است. حال باید به یاد داشته باشید که اکثر جمعیت نیست millennials است. Millennials حتی مخاطبان خود هستند؟

شکی نیست که درایو به هدف millennials را به چیزی از روند در سال های اخیر تبدیل شده است وجود دارد. بازاریابان باید داشته باشید که بازار millennials را برای همه نیست، و نه همیشه به مبارزات انتخاباتی کل بازاریابی خود را صرفا به این دلیل لازم است.

فکر می کنم مخاطب نمی روند.


به عنوان یک تازه کار آسان به فکر است که شما می توانید تبدیل موفق براساس زبان خود را چگونه نقره ای است. این مورد است نه در همه. بسیاری از شرکت های موفق و سرنوشت خود را ساخته شده یا همه چيز که پول می رود بر اساس.

قبل از اینکه شما حتی شروع به صحبت با مشتریان، باید بودجه را اختصاص دهند. و پس از شما باید بودجه خود را اختصاص داده سپس شما دائما آن به عنوان تغییر وضعیت به روز رسانی باید. این اطمینان خواهد داد که بودجه خود را همیشه به عنوان دقیق به عنوان مثل انسان ممکن است.

عمل مانند یک دوست

کلمه "فروشنده" به فورا conjures تا ایده های فروشندگان به شدت در تلاش برای فشار این محصول و یا خدمات. این چگونه آن را به کار استفاده می شود. در حال حاضر شما ممکن است به کسی که چندین بار صحبت قبل از آنها را خرید. چرا بازاریابی در سال 2016 است همه چیز در مورد کیفیت رابطه. اگر آنها در حال حاضر یک مشتری شما باید درمان منجر شود.

اما چگونه شما در مورد انجام این کار را انجام?

فکر کردن در مورد نیازهای خود را آغاز خواهد شد. بسیاری از مکالمات اولیه خود سخنى از آنچه شما می خواهید به فروش آنچه می کنند. است که چرا شما منحصرا خواهد صحبت کردن در مورد آنچه مشتری می خواهد. شما مثل یک دوست در تمام اوقات اقدام شود باید. شما وجود دارد برای کمک به پول از آنها.

اطلاعات بزرگ در اینجا برای اقامت است

بازاریابی همواره اطلاعات مربوط به خود را در روند تصمیم گیری را داشته است. شرکت ها بیشتر از همیشه قبل از داده های بزرگ برای اطلاع رسانی در تصمیم گیری استفاده می کنند. این است که در آن شما همه چیز از مردم تا چه زمانی از روز خود را به احتمال زیاد فعال در رسانه های اجتماعی است می نماید.

بازاریابان باید تکنولوژیکی تر از همیشه قبل از تبدیل. تکنولوژی جدید در آغوش و درک که اکثریت از روز خود را صرف خواهد شد poring بر اعداد و ارقام، به جای هدف قرار دادن خطوط تلفن.

محتوای بزرگ برنده روز

شما نیاز به کشف کردن راه برای افراد علاقه مند در آنچه شما باید ارائه دهد. یک نکته مهم برای درک حال حاضر است که محصول یا خدمات شما منحصر به فرد نیست. هر کس قبل از آن دیده می شود. شما حداقل پنج شرکت ارائه دقیقا همین است.

این یک واقعیت سخت به بلع، اما لازم است گذشته ایده که محاسن محصول یا خدمات شما روز برای شما بدون هیچ گونه کمک اضافی انجام خواهد داد.

محتوا پادشاه است. مطالب و محتوا بازاریابی است این جا و اکنون. شما باید به تولید محتوای بزرگ است که برای هر دو آموزش و سرگرم. حاضر به پرداخت برای دریافت مطالب بزرگ و تولید آن بر اساس مداوم. این تعظیم بازاریابی بهترین شما می توانید است. این است آنچه مردم به شما بدست می آورید.

فرم ارتباط مداوم

پس از فروش را ساخته اند شما ممکن است فکر می کنم که فرآیند بازاریابی است، اما نیست. شما نیاز به در نظر گرفتن رابطه جریان جهت در کسب و کار تکرار. اکثر شرکت ها در بسیاری از پیروان وفادار آنها تضمین می توانید به خرید آینده محصولات و خدمات مبتنی بر زنده ماندن.

با استفاده از ایمیل بازاریابی، به عنوان مثال، یک راه برای نگه داشتن نام تجاری جلو و مرکز در امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 24 اسفند 1394ساعت 19:35 توسط Amir Shams | تعداد بازديد : 876 | |