تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
قیمت ماسک یکبار مصرف
آپدیت نود 32
مربی سگ
خرید گیفت کارت
لایسنس نود 32
خرید لپ تاپ استوک
Window repair
گیربکس خورشیدی
Window repair
نود 32
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
آموزش طراحی سایت با وردپرس
کارشناس سئو
مبلمان اداری
تعمیر کولر گازی
مبلمان اداری
طراحی لوگو
دختری پسری عاشق کنیم
دانلود فیلم تگزاس ۲
پشم سنگ
آموزش زبان انگلیسی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
کولرگازی
گاوصندوق
دوره آموزش سئو
تجهیز صنعت
Amir Shams's Blog

Amir Shams's Blog

نرم افزار CRM خوب!

یه نرم افزار CRM خوب چجوری باید باشه؟ چه امکاناتی باید داشته باشه؟ چه سرویس هایی باید در اختیار ما بزاده؟

سازمان به فرآیندهای در محل در هر سطح از سازمان و حصول اطمینان از کار همه آنها در هماهنگی برای رسیدن به اهداف پایدار نیاز به تبدیل شدن به یک نام تجاری پایدار. Stopgap، تلاش های نادر و پراکنده و بدون برنامه ریزی سوار پلت فرم توسعه پایدار بیش از آسیب خوب انجام دهد. پایداری آنجا طرز فکر است که هدف است و مانند هر ورزش تحولات عمده آن نیاز به سهامداران در هر سطح از سازمان می شود بخشی از چشم انداز و جهت اجرای آن است. بدون مشارکت هر کارمند پایداری رگهای سازمان وارد کرد.

 

مارک های برنده در این زمینه هستند که تجسم و این اصول را دنبال کنید:

 

ارتباط میباشد

 

sarveno.com موثر باشد، ارتباطات باید کل نگر، پرداختن به سرمایه گذاران داخلی اعضا و مصرف کنندگان باشد. سازمان باید درگیر در کمپین های تبلیغاتی و روابط عمومی طرح; کسب شناخت از بدن صنعت; و به دست آوردن گواهینامه های impactful و هر نوع پرداخت نشده دید می توانید. همچنین نیاز به کمک در مورد وضعیت گزارش علیه اهداف و در حالی که همچنین افزایش دید درباره طرح معیار.

 

هدف برای تغییر وسیع ترین
 

 

برای جلوگیری از شستشوی سبز متهم بودن سازمان باید اجرای وسیع ترین پایداری را هدف. سازمان این فاز توسط فاز یا با معرفی طرح است که اثرات بزرگ انجام دهد. اگر همپوشانی قابل توجهی در یافتن منابع مواد خام در سراسر علامت های تجاری شرکت، به عنوان مثال، سپس معرفی ابتکارات در یافتن منابع وجود داشته می تواند. سازمان است که علامت های تجاری در مقوله های مختلف با مواد اولیه متعدد و مختلف عرضه زنجیره ای، نیاز به معرفی فاز طرح.

 

به عنوان مثال، یونیلور در زندگی پایدار sarvcrm طرح استراتژی شرکت های بزرگ سطح است، اما آن را با مجموعه جهانی از علامت های تجاری با پا گسترده جغرافیایی آغاز شد.

 

تاثیر در هر مرحله از اجرای

 

قبل از آن می شود تفاوت استراتژیک، توسعه پایدار به منظور افزایش سودآوری است. با این حال، کوتاه مدت اجرای طرح های سازگار با محیط زیست می تواند زمان را به تفاوت به خط پایین طول می کشد. سازمان های جسارت در این مسیر نیاز به استراتژی در جایی برای کاهش این سکسکه اولیه و متمرکز در مسیر و اهداف توسعه پایدار باقی می ماند. با گذشت زمان، این هزینه های اولیه و کاهش سودآوری به منافع دراز مدت انتقال (هر دو از درآمد و بازده متوجه منبع یابی و تامین نظر بهینه سازی زنجیره ای).

 

نگاه برای همکاران است که اضافه کردن مقدار

 

آخرین اما نه کم، سازمان باید ذهن باز مورد پایداری. سیستم عامل تمايز استراتژیک تنها می تواند مورد استفاده قرار شد با همکاری tie-ups و مشارکت با اشخاص خارجی است که توانایی ارائه تخصص متخصص. ریخته گری یونیلور مثال بزرگ چگونه یونیلور است استارت آپ، کارآفرینان و سازمان های دیگر برای کمک به حل برخی از چالش های کسب و کار اصلی خود را به دعوت است. به عنوان مثال، یکی از چالش های توسعه پایدار برای همکاری در اطراف "توسعه محصولات و فن آوری است که اجازه می دهد مصرف کنندگان به کارآیی برتر بی نظیر حرارت کمتر و کمتر آب با استفاده از" است.

 

واقعا متفاوت سیستم عامل های موقعیت یاب سخت برای پیدا کردن و برگزیدن است. وقتی که می آید به پایداری همراه آنها بروید سازمان فرصت افتراق در مسیر است. شروع از ایده, نشر آن، اقدامات انجام شده برای آن را تبدیل به چیزی ملموس، فرآیندها و مراحل تدریجی به سمت اهداف پایان مجالی برای سازمانها برای دستیابی به تمایز و تقویت سهام برای علامت های تجاری خود است. کسانی که در مسیر به آغوش صمیم هستند که در حال رفتن به حداکثر شانس تبدیل شدن به "پایدار" مارک.

 لینک های مرتبط

sugarcrm.com

موضوع :
برچسب ها : نرم افزار CRM, نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری, CRM,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 13 مهر 1395ساعت 20:33 توسط Amir Shams | تعداد بازديد : 919 | |


صفحه قبل 1 صفحه بعد