تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
قیمت ماسک یکبار مصرف
آپدیت نود 32
مربی سگ
خرید گیفت کارت
لایسنس نود 32
خرید لپ تاپ استوک
گیربکس خورشیدی
نود 32
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
آموزش طراحی سایت با وردپرس
کارشناس سئو
مبلمان اداری
تعمیر کولر گازی
مبلمان اداری
طراحی لوگو
دختری پسری عاشق کنیم
دانلود فیلم تگزاس ۲
پشم سنگ
آموزش زبان انگلیسی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
کولرگازی
گاوصندوق
دوره آموزش سئو
تجهیز صنعت
سرمایه گذاری اپراتورهای datacentre

Amir Shams's Blog

سرمایه گذاری اپراتورهای datacentre

سرمایه گذاری اپراتورهای datacentre خبر می باید با احتیاط از عجله به اتخاذ یک رویکرد نرم افزار تعریف شده برای خود امکانات مدیریت آن خانه تحلیلگر گارتنر هشدار داده است.

در حالی که بسیاری از تامین کنندگان فضائل اتخاذ استراتژی نرم افزار تعریف شده datacentre خبر (SDDC) بیش از 18 ماه گذشته را extolled اند، گارتنر گفت: مفهوم هنوز هم بیش از حد نابالغ برای همه شرکت های به انجام با موفقیت است.

دیو راسل، معاون و تحلیلگر گارتنر، در گروه نیاز به مطمئن شوید که آنها درک مورد کسب و کار و خطرات مرتبط با حرکت به موفقیت اتخاذ رویکرد نرم افزار منجر به عملیات خود را datacentre خبر را گفته.

"به دلیل نارسی فعلی آن SDDC مناسب برای سازمان های رویایی با تخصص پیشرفته در زیرساخت و عملیات مهندسی و معماری، گفت:" راسل.

نیاز به خصوص به عنوان ساختمان SDDC پرداختن به نقاط متعدد پشته زیرساخت است که ممکن است توسط تولید کنندگان مختلف ساخت.

به گفته راسل "رهبران زیرساخت و عملیات فقط SDDC آماده از تامین کنندگان از خريد".

"اول، آنها درک چرا آنها به آن نیاز دارید برای کسب و کار نیاز به. دوم، آنها برای استقرار هماهنگ و موزون و قطعات متعدد احتمالاً از تامین کنندگان مختلف ادغام احتیاج داریم."

شرکت هایی که به دنبال به خود را زیرساخت های موجود میراث به استفاده از شیوه های تعریف شده نرم افزار نیشگون گرفتن و کشیدن نیز در سفر بی معنی با توجه به Gartner می تواند.

این است زیرا ممکن است به دنبال برخی از شرکت های به استقرار اتوماسیون یا سلف سرویس ابزار، به عنوان مثال، بدون علت مراقبت و توجه به چه واقعی خود نیاز به این سرویس، و یا عدم مهارت های خانه را واقعا موفقیت SDDC.

راسل گفت: نقطه دومی چیزی شرکت اقداماتی انجام به آدرس پیش از به آغوش مدل SDDC فشار هماهنگ است.

او گفت: "ساخت مهارت های مناسب در سازمان خود را توسط معماران زیرساخت های بالا برای آزمایش با زیرساخت های ابر عمومی در پروژه های کوچک نیز فرصت برای بدست آوردن و یادگیری چه همسالان خود در سازمانها و متفکرین در این زمینه را انجام می دهند، آنها را قادر می سازد".
چرا همه نرم افزار تعریف شده datacentre خبر هایپ?

SDDC تعریف شده به عنوان یکی که در آن همه زیرساخت است virtualised و تحویل به عنوان یک سرویس، که--به نوبه خود هموار راه را برای سطوح بالاتر از اتوماسیون و منابع انعطاف پذیری.

برای کاربران مدعی آن است این می تواند آن را راحت تر آنها را به اتخاذ خدمات ابر و DevOps سبک های توسعه نرم افزار رایانه، در حالی که همچنین کمک به کاهش هزینه های عملیاتی مربوط به خود داشتن و یا استفاده از تسهیلات ارائه دهنده شخص ثالث.

با توجه به Gartner، تا سال 2020، 75 درصد از موسسات جهانی 2000 استراتژی SDDC نیاز اساسی از حرکت خود را به اتخاذ استراتژی های DevOps و یا هیبرید ابر در نظر بگیرند.

برای اکثر شرکت های راسل گفت: داشتن دسترسی به SDDC هنوز بسیاری از سال های دور، به احتمال زیاد است اما که آنها را خاموش تخمگذار زمینه را برای رویکرد باید قرار داده.

"اولین گام است درک مفاهیم پایه SDDC. سپس، زیرساخت و عملیات سیستم موجود شروع با یک جزء فرآیند یا دامنه نرم افزار تعریف شده است که می تواند سود بررسی باید"راسل گفت.
موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 9 اسفند 1394ساعت 0:36 توسط Amir Shams | تعداد بازديد : 851 | |