تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
قیمت ماسک یکبار مصرف
آپدیت نود 32
مربی سگ
خرید گیفت کارت
لایسنس نود 32
خرید لپ تاپ استوک
Window repair
گیربکس خورشیدی
Window repair
نود 32
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
آموزش طراحی سایت با وردپرس
کارشناس سئو
مبلمان اداری
تعمیر کولر گازی
مبلمان اداری
طراحی لوگو
دختری پسری عاشق کنیم
دانلود فیلم تگزاس ۲
پشم سنگ
آموزش زبان انگلیسی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
کولرگازی
گاوصندوق
دوره آموزش سئو
تجهیز صنعت
Amir Shams's Blog

Amir Shams's Blog

شما بهترین قطعه از مشاوره بازاریابی چیست؟

بازاریابان با تجربه در حرفه خود نگاه و تعجب می کنم چه می توانست اتفاق افتاد اگر سپس دانستند چه آنها را انجام داد. وجود دارد هیچ چیز قوی تر از چند کلمه از یک متخصص هنگامی که شما شروع. برای کمک به شما شروع به کار با بازاریابی کسب و کار، نگاهی به برخی از بهترین مشاوره بازاریابی را همه می دونم زمانی که آنها تازه شروع کرده.


شما احتمالا در حال حاضر آمار است که عموم مردم در حال حاضر 25% millennials را شنیده ام. همه جا را نگاه و مردم نیاز به هدف millennials espousing است. این شرکت های بسیاری از تکاپوی هدف جوان را ترک کرده است. حال باید به یاد داشته باشید که اکثر جمعیت نیست millennials است. Millennials حتی مخاطبان خود هستند؟

شکی نیست که درایو به هدف millennials را به چیزی از روند در سال های اخیر تبدیل شده است وجود دارد. بازاریابان باید داشته باشید که بازار millennials را برای همه نیست، و نه همیشه به مبارزات انتخاباتی کل بازاریابی خود را صرفا به این دلیل لازم است.

فکر می کنم مخاطب نمی روند.


به عنوان یک تازه کار آسان به فکر است که شما می توانید تبدیل موفق براساس زبان خود را چگونه نقره ای است. این مورد است نه در همه. بسیاری از شرکت های موفق و سرنوشت خود را ساخته شده یا همه چيز که پول می رود بر اساس.

قبل از اینکه شما حتی شروع به صحبت با مشتریان، باید بودجه را اختصاص دهند. و پس از شما باید بودجه خود را اختصاص داده سپس شما دائما آن به عنوان تغییر وضعیت به روز رسانی باید. این اطمینان خواهد داد که بودجه خود را همیشه به عنوان دقیق به عنوان مثل انسان ممکن است.

عمل مانند یک دوست

کلمه "فروشنده" به فورا conjures تا ایده های فروشندگان به شدت در تلاش برای فشار این محصول و یا خدمات. این چگونه آن را به کار استفاده می شود. در حال حاضر شما ممکن است به کسی که چندین بار صحبت قبل از آنها را خرید. چرا بازاریابی در سال 2016 است همه چیز در مورد کیفیت رابطه. اگر آنها در حال حاضر یک مشتری شما باید درمان منجر شود.

اما چگونه شما در مورد انجام این کار را انجام?

فکر کردن در مورد نیازهای خود را آغاز خواهد شد. بسیاری از مکالمات اولیه خود سخنى از آنچه شما می خواهید به فروش آنچه می کنند. است که چرا شما منحصرا خواهد صحبت کردن در مورد آنچه مشتری می خواهد. شما مثل یک دوست در تمام اوقات اقدام شود باید. شما وجود دارد برای کمک به پول از آنها.

اطلاعات بزرگ در اینجا برای اقامت است

بازاریابی همواره اطلاعات مربوط به خود را در روند تصمیم گیری را داشته است. شرکت ها بیشتر از همیشه قبل از داده های بزرگ برای اطلاع رسانی در تصمیم گیری استفاده می کنند. این است که در آن شما همه چیز از مردم تا چه زمانی از روز خود را به احتمال زیاد فعال در رسانه های اجتماعی است می نماید.

بازاریابان باید تکنولوژیکی تر از همیشه قبل از تبدیل. تکنولوژی جدید در آغوش و درک که اکثریت از روز خود را صرف خواهد شد poring بر اعداد و ارقام، به جای هدف قرار دادن خطوط تلفن.

محتوای بزرگ برنده روز

شما نیاز به کشف کردن راه برای افراد علاقه مند در آنچه شما باید ارائه دهد. یک نکته مهم برای درک حال حاضر است که محصول یا خدمات شما منحصر به فرد نیست. هر کس قبل از آن دیده می شود. شما حداقل پنج شرکت ارائه دقیقا همین است.

این یک واقعیت سخت به بلع، اما لازم است گذشته ایده که محاسن محصول یا خدمات شما روز برای شما بدون هیچ گونه کمک اضافی انجام خواهد داد.

محتوا پادشاه است. مطالب و محتوا بازاریابی است این جا و اکنون. شما باید به تولید محتوای بزرگ است که برای هر دو آموزش و سرگرم. حاضر به پرداخت برای دریافت مطالب بزرگ و تولید آن بر اساس مداوم. این تعظیم بازاریابی بهترین شما می توانید است. این است آنچه مردم به شما بدست می آورید.

فرم ارتباط مداوم

پس از فروش را ساخته اند شما ممکن است فکر می کنم که فرآیند بازاریابی است، اما نیست. شما نیاز به در نظر گرفتن رابطه جریان جهت در کسب و کار تکرار. اکثر شرکت ها در بسیاری از پیروان وفادار آنها تضمین می توانید به خرید آینده محصولات و خدمات مبتنی بر زنده ماندن.

با استفاده از ایمیل بازاریابی، به عنوان مثال، یک راه برای نگه داشتن نام تجاری جلو و مرکز در امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 24 اسفند 1394ساعت 19:35 توسط Amir Shams | تعداد بازديد : 873 |

ردیاب مشتریان

به طور کلی افاده پیتزا من--می دانید گلابی و پنیر کاممبر با نم نم باران، سرکه بالزامیک انواع پیتزا خوار. بنابراین تحویل پیتزا معمولا آخرین گزینه ناامید است. بودم بستری با مرد آنفولانزا'--بله، من یکی از آن دسته از زنان که با علائم تشخيص و من پیتزا از دومینو دستور داد و سپس شروع به لذت.

پیتزا ردیاب
حالا من ردیاب پیتزا قبل از استفاده کرده اند و آن را دوست دارم! نسخهٔ استرالیا به نظر می رسد به این دوست دارد.

پیتزا ردیاب

قدم ردیاب مشتریان را از طریق هر مرحله از سفارش تا تحویل پردازش سفارش, سفارش ساخت دستور پخت و پز آماده در فروشگاه, Delivering، و در نهایت کامل. مانند شدت در انتظار ورود آخرین راه آب ناامید پیتزا سفارش با لیزر متمرکز می شود، من هرگز قبل از پرداخت توجه به سمت چپ صفحه بود. در چکاوک من پیدا کردم خودم فکر Entertain من بخش تقریبا آن را به انجام این کار شجاعانه.

اول-من با جزئیات مربوط به ماشین جدید که دومینو را طراحی شده است (اصلاح باشگاه جرقه) ارائه شده است که می تواند تا 80 پیتزا همراه با طرف و نوشیدنی های شهری تحویل حمل. زیرچشمی نگاه کردن به فر که در 110 F به پیتزا استفاده کرد در دمای مطلوب تنظیم و نگاهی اجمالی به فرایند طراحی است که تضمین حمل و نقل امن نوشیدنی و دیگر ویژگی های بسیار خوب کردم رسیدیم.

باشگاه DTX

بعد ویدئویی مورد چگونه دومینو را با استفاده از بازخورد مشتری "... خوب، بد، زشت..." دومینو را بهتر است. بعد از چند فیلم دیگر یک پوسته قشنگ و دیگری مورد مغول، پیتزا، متوجه شدم که من پیتزا آماده برای وانت در فروشگاه دارد.

پس من شروع به نظارت بر جیپیاس ردیاب. راننده تحویل تا به نام جیمی بود و من 3 از حقایق جالب در مورد او ارائه شده است. من بود خودم نیروبخش برای ورزش ردیابی جیپیاس خسته کننده اما برای من تعجب آور در پایین نقشه من با یک سری از سوالات از انواع تحقیقات بازار والا به نوعی مسخره مزخرف ارائه شده بود و خنده دار بود. نمونه سوال تقریبا در جهت خواسته است:

 • دست
 • کارد و چنگال
 • هنگامی که شما راه رفتن شما تعداد مراحل?
 • بله
 • نه
 • دیگر
 • جایی که شما نگاه برای معاملات بزرگ دومینو
 • ایمیل
 • رسانه های اجتماعی
 • من نامه
 • دیگر
 • چرا شما فکر می کنم جیمی متوقف شده است
 • چون مرغ عبور جاده و آنها تعجب چرا
 • مشکلات خودرو
 • دیگر
 • اول مرغ یا تخم مرغ آمدند؟
 • مرغ
 • تخم مرغ
 • دیگر
 • دومینو شما سس مورد علاقه چیست؟
 • مرتع پرورش احشام
 • مایو سیر
 • شکلات
 • آیا می دانید از دومینو را خرده فروشی آنلاین برنامه مغول، پیتزا
 • بله
 • نه
 • با شکوه که شما می خواهم برای اضافه کردن به منوی?
 • بره
 • آووکادو
 •  
 • دیگر
چرا شما فکر می کنم جیمی را متوقف کرده است
GPS شروع به صحبت کردن در زبان های مختلف
کشیده به پیتزا مربوط تماس تلفنی
دیگر
شما می توانید مخفی نگه دارید?
بله
نه

و به همین ترتیب. تصویر کنید.

سوال

راه ابتکاری و هوشمندانه از درگیر شدن با مشتری در شیوه ای غیر ناخوانده در حالی که جمع آوری دیدگاه مشتری است. جذاب بود آن به اندازه کافی برای نگه داشتن علاقه من نه تنها از دیدگاه حرفه ای بلکه از شخصی نظر که در بهترین حالت به چالش کشیدن. من واقعا عاشق طنز، سرعت، محتوا و زمان پرسش و پس از تحویل پیتزا من سمت چپ بود بیشتر مایل. و پس از من تا به حال من پیتزا را بلعیدم من کنجکاو به اندازه کافی برای رفتن به وب سایت دومینو به اتمام دومینو تحویل خودرو و برنامه مغول، پیتزا و نیز پژوهش دومینو را در جزئیات بیشتر است.

در اینجا این است که چیزی که من کشف.

CX نوآوری در دومینو است
در بازار بسیار رقابتی، commoditised دومینو را با نوآوری در تجربه مشتری منجر شده است. دومینو را تجربه مشتری حق، نه فقط در لبه های در سطح تعامل مشتری، اما در سراسر زنجیره ارزش انجام داده است.

نوآوری مدل کسب و کار:
دومینو است مدل کسب و کار خود را با اشتراک گذاری مالیات با پیتزا مغول، مجدد است. مغول، پیتزا را قادر می سازد مشتریان برای ایجاد و نشر منو سفارشی در آنلاین و ترویج آن viraly از طریق رسانه های اجتماعی. پیتزا سفارش از منوی مشتریان 'خلال سود' برای هر سفارش بدهد. رهبر تمام وقت است #pizza_master که 33.5 K تا به امروز مشبک است. نتیجه:

مشتری منجر بازاریابی ویروسی
تعامل مشتری و
موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 24 اسفند 1394ساعت 19:27 توسط Amir Shams | تعداد بازديد : 812 |

سرمایه گذاری اپراتورهای datacentre

سرمایه گذاری اپراتورهای datacentre خبر می باید با احتیاط از عجله به اتخاذ یک رویکرد نرم افزار تعریف شده برای خود امکانات مدیریت آن خانه تحلیلگر گارتنر هشدار داده است.

در حالی که بسیاری از تامین کنندگان فضائل اتخاذ استراتژی نرم افزار تعریف شده datacentre خبر (SDDC) بیش از 18 ماه گذشته را extolled اند، گارتنر گفت: مفهوم هنوز هم بیش از حد نابالغ برای همه شرکت های به انجام با موفقیت است.

دیو راسل، معاون و تحلیلگر گارتنر، در گروه نیاز به مطمئن شوید که آنها درک مورد کسب و کار و خطرات مرتبط با حرکت به موفقیت اتخاذ رویکرد نرم افزار منجر به عملیات خود را datacentre خبر را گفته.

"به دلیل نارسی فعلی آن SDDC مناسب برای سازمان های رویایی با تخصص پیشرفته در زیرساخت و عملیات مهندسی و معماری، گفت:" راسل.

نیاز به خصوص به عنوان ساختمان SDDC پرداختن به نقاط متعدد پشته زیرساخت است که ممکن است توسط تولید کنندگان مختلف ساخت.

به گفته راسل "رهبران زیرساخت و عملیات فقط SDDC آماده از تامین کنندگان از خريد".

"اول، آنها درک چرا آنها به آن نیاز دارید برای کسب و کار نیاز به. دوم، آنها برای استقرار هماهنگ و موزون و قطعات متعدد احتمالاً از تامین کنندگان مختلف ادغام احتیاج داریم."

شرکت هایی که به دنبال به خود را زیرساخت های موجود میراث به استفاده از شیوه های تعریف شده نرم افزار نیشگون گرفتن و کشیدن نیز در سفر بی معنی با توجه به Gartner می تواند.

این است زیرا ممکن است به دنبال برخی از شرکت های به استقرار اتوماسیون یا سلف سرویس ابزار، به عنوان مثال، بدون علت مراقبت و توجه به چه واقعی خود نیاز به این سرویس، و یا عدم مهارت های خانه را واقعا موفقیت SDDC.

راسل گفت: نقطه دومی چیزی شرکت اقداماتی انجام به آدرس پیش از به آغوش مدل SDDC فشار هماهنگ است.

او گفت: "ساخت مهارت های مناسب در سازمان خود را توسط معماران زیرساخت های بالا برای آزمایش با زیرساخت های ابر عمومی در پروژه های کوچک نیز فرصت برای بدست آوردن و یادگیری چه همسالان خود در سازمانها و متفکرین در این زمینه را انجام می دهند، آنها را قادر می سازد".
چرا همه نرم افزار تعریف شده datacentre خبر هایپ?

SDDC تعریف شده به عنوان یکی که در آن همه زیرساخت است virtualised و تحویل به عنوان یک سرویس، که--به نوبه خود هموار راه را برای سطوح بالاتر از اتوماسیون و منابع انعطاف پذیری.

برای کاربران مدعی آن است این می تواند آن را راحت تر آنها را به اتخاذ خدمات ابر و DevOps سبک های توسعه نرم افزار رایانه، در حالی که همچنین کمک به کاهش هزینه های عملیاتی مربوط به خود داشتن و یا استفاده از تسهیلات ارائه دهنده شخص ثالث.

با توجه به Gartner، تا سال 2020، 75 درصد از موسسات جهانی 2000 استراتژی SDDC نیاز اساسی از حرکت خود را به اتخاذ استراتژی های DevOps و یا هیبرید ابر در نظر بگیرند.

برای اکثر شرکت های راسل گفت: داشتن دسترسی به SDDC هنوز بسیاری از سال های دور، به احتمال زیاد است اما که آنها را خاموش تخمگذار زمینه را برای رویکرد باید قرار داده.

"اولین گام است درک مفاهیم پایه SDDC. سپس، زیرساخت و عملیات سیستم موجود شروع با یک جزء فرآیند یا دامنه نرم افزار تعریف شده است که می تواند سود بررسی باید"راسل گفت.
موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 9 اسفند 1394ساعت 0:36 توسط Amir Shams | تعداد بازديد : 854 |

صنعت فناوری اطلاعات

گوگل می خواهد صنعت فناوری اطلاعات برای پیوستن به نیروهای با جامعه علمی به نسل جدیدی از datacentre خبر ایجاد دیسک ذخیره سازی.

غول جستجو این کمک به شرکت های اینترنتی وب در مقیاس مقابله با petabytes اطلاعات کاربران به خدمات خود را هر روز آپلود کنيد

گوگل چاپ کاغذ سفید پیشنهاد چندین گزینه های طراحی برای دیسک datacentre خبر که شامل یک حرکت به قراضه سنتی در 3.5 هارد دیسک (HDD) فاکتور فرم در زمینه ظرفیت.

"فعلی در 3.5 HDD هندسه به دلایل تاریخی تصویب شد آن اندازه از دیسک فلاپی کامپیوتر ارث. عامل شکل باید به عملکرد بهتر TCO [هزینه کل مالکیت]،"کاغذ سفید نشان می دهد.

نوشت نویسندگان "فاکتور فرم تغییر روند بلند مدت است که نیاز به بحث گسترده ای است، اما ما معتقدیم آن باید در نظر گرفته،" ابجو Eric و لارنس یانگ.

"اگر چه ما خودمان را برای عامل (با حجم بالا) تنظیمات می تواند، گسترش مسائل اساسی فراتر از گوگل و در حال توسعه راه حل های جدید با هم بهتر کل صنعت استاندارد به خصوص هنگامی که خدمت می کنند."

این شرکت گفت: آن می خواهم به صنعت فناوری اطلاعات سرمایه گذاری در طرح های هارد دیسک بلندتر، با امتیاز کمتر از شکست.

"دیسک های فعلی است نسبتا کوچک ثابت ارتفاع: به طور معمول 1 اینچ برای دیسک 3.5 در سال و 16mm برای درایوهای 2.5 به. دیسک های بلندتر اجازه می دهد بیشتر platters در هر دیسک که ظرفیت اضافه می کند و از هزینه های بسته بندی تخته مدار چاپ شده و راننده موتور/محرک amortizes،"ایالات کاغذ سفید.
اطلاعات بیشتر در مورد زیرساخت datacentre خبر

پس از آن datacentre خبر قطعات سخت افزار و سرور بیشتر انرژی کارآمد، فیس بوک، هم به بهینه سازی زیرساخت های نرم افزار برای بهبود بهره وری و کاهش اثرات زیست محیطی تبدیل شده است.
Spotify به زیرساخت های فناوری اطلاعات تغییر مکان به گوگل پلت فرم ابر و باد کردن خود اتکا به datacentres خصوصی نگه دارید تا با رشد تقاضا برای خدمات موسیقی جریان خود است.

"با توجه به ظرفیت کل ثابت در هر دیسک کوچکتر platters کوچکتر می تواند عملکرد دنبال فاصله و دور بالاتر و ترتیب IOPs بالاتر، اما بدتر GB$."

کاغذ نیز به جلو می تواند مورد برای ساخت ظرفیت چرخش دیسک ذخیره سازی بیشتر انعطاف پذیر به جای تکیه بر استفاده از دیسک های ظرفیت ثابت به دلیل TCO این منافع را قرار می دهد.

دلایل مشابه سند شناور ایده تغییر خواندن و نوشتن cache دیسک به میزبان آن ادعا ارزان تر و کارآمدتر می تواند کار کند.

در راستا مشابه شرکت دلایل چرا آن دیسک های حالت جامد (SSD) استفاده نمی کند جایگزین عمده فروشی سنتی رسانه های ذخیره سازی برای مدتی می کند.

"هزینه هر گیگا بایت باقی مانده بیش از حد بالا و از همه مهمتر، نرخ رشد در ظرفیت / $ بین دیسک و ssd ها نسبتا نزدیک که هزینه به اندازه کافی در دهه آینده تغییر خواهد کرد،" کاغذ سفید اظهار داشت.
رشد در حجم داده ها

به تاکید، چرا برای این تغییرات هل دادن گوگل نشان داد که کاربران یوتیوب بیش از 400 ساعت ویدئو دقیقه معنی شرکت را آنلاین به petabyte ذخیره سازی هر روز برای دیدار با تقاضا آپلود.
موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 9 اسفند 1394ساعت 0:28 توسط Amir Shams | تعداد بازديد : 954 |

طرح های وفاداری

مصرف کنندگان طرح های وفاداری خرده فروش در دسترس از طریق دستگاه های تلفن همراه خود را با توجه به تحقیقات به آنها می خواهند.

مطالعه توسط Apadmi 80 درصد از مصرف کنندگان دسترسی به نقاط مجموعه طرح های از فروشندگان از طریق تلفن همراه خود خواهم یافت; و 71 درصد از مصرف کنندگان فکر می کنم شکاف موجود در بازار برای بهتر برنامه های کاربردی تلفن همراه توسط فروشندگان ارائه وجود دارد.

یکی از راه های مصرف کنندگان گفت: برنامه های کاربردی موبایل از فروشندگان انجام شود بهتر خواهد بود تا طرح های وفاداری خود را به عنوان سمبل همه چیز از یک جا در دسترس است.

نیک سیاه, مدیر عامل شرکت Apadmi گفت: "طرح های وفاداری هستند راه بسیار خوبی به وفاداری مشتری، با افزودن ارزش به خود را داشته و دلیلی برای بازگشت در آینده به آنها.

تقریبا 30% خریداران احساس راحتی اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود را اگر آن معنای خرده فروشی در برنامه های کاربردی می تواند به آنها ارسال می پردازد و به عنوان آنها در شد خرید امتیاز وفاداری.

این همچنین فروشندگان فرصت تجربه بیشتر شخصی است که خرده فروشان به دست آوردن اعتماد مصرف کننده می تواند کمک به مشتریان اجازه می دهد.

به عنوان فروشندگان مجبور به کانال هتلز آنها حاضر خریداران به ارتباط برقرار کردن با آنها را از طریق touchpoints های مختلف از جمله در تلفن همراه و در برخی موارد از طریق بیش از یک کانال همزمان در فروشگاه های آنلاین، اجازه می دهد تا با هدف تبدیل شده.

بیش از نیمی از مصرف کنندگان را به بازدید از فروشگاه و وب سایت خود را خرده فروش مورد علاقه و با مشتریان درگیر شدن با علامت های تجاری در چند touchpoints آن نیز به دنبال مشتریان تنها سفر سخت تر می شود پذیرفته.
موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 9 اسفند 1394ساعت 0:25 توسط Amir Shams | تعداد بازديد : 685 |


صفحه قبل 1 صفحه بعد